Resenso açı sensörleri

Açı ve yer değiştirme, hız, sıcaklık ve basıncı ölçmek için geniş bir sensör yelpazesi üreticisi. Bunlar arasında iletken plastik ve tel sargılı teknolojiye sahip potansiyometreler (değişken dirençler) ve ayrıca LVDT'ler (Doğrusal Değişken Diferansiyel Dönüştürücüler) veya Hall ve Dev Manyeto Direnci (GMR), Anisotropik Manyeto Direnci (AMR) teknolojilerine dayalı temassız sensörler bulunur. İçi boş mil çözümleri ve farklı koruma dereceleri, IP54, IP64, IP65, IP67, IP68, IP69 dahil olmak üzere çeşitli tasarımlarda, muhafazalarda, farklı eksen varyantlarında çözümler sunuyoruz. Ayrıca joysticklerimizde bu farklı teknolojiler kullanılmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerle dünya çapında optimum müşteriye özel çözümler sağlıyor ve bunları istenen standartta üretiyoruz. Sanayi, otomotiv veya havacılık. Ürünlerimiz çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır, örn. elektronik, malzeme taşıma, tarım, altyapı, enerji, otomotiv, HVAC, lokomotifler, otomasyon, medikal, proses endüstrisi (proses kontrol ekipmanları), tekstil, baskı, havacılık, havacılık, plastik işleme, inşaat makineleri, off-road alanlarında araçlar, profesyonel mutfaklar, Sinema endüstrisinde animasyon, test ve ölçüm ekipmanları.

Uygulamalar arasında forkliftler, tekerlekli sandalyeler, ekskavatörler, robotik kollar, protezler, uzay aracı tutum kontrolü, rüzgar ve hidroelektrik türbinleri, hastane yatakları ve radyasyon ekipmanı, valf konumu geri bildirimi, torba sarıcı, uçuş simülatörü, gaz kelebeği, kanatçık ve dümen kontrolleri, gaz kelebeği ve lokomotiflerde frenler, otomasyonda ve plastik kalıp makinesinde konum geri bildirimi, baskıda mürekkep kontrolü, termal kontrol, otomobillerde gaz kelebeği konumu ve yakıt seviye sensörü, ayna konumu, HVAC'de kanal kanat konumu, uçak koltuğu konumlandırma, hidrolik silindir ve aktüatör konumlandırma, ölçüm aletler, uçakta yakıt tüketiminin ölçümü, direksiyon açısı ölçümü, Filmlerde animasyon karakterlerinde konum kontrolü, Elektrikli Araçlarda (EV) pil sıcaklığı ölçümü, Hızlandırıcı veya hız pedalları, bisikletler için gaz kolları, Sabit enerji santrallerinde regülatör kontrolü, Manifold basıncı ölçüm, Vinç bom açısı ölçümü, kaynakta akım kontrolü ding makineleri, yer hareketi algılama.

 

Dünya çapındaki yetkin ortaklarımızla birlikte, bu çözümleri mükemmel maliyet-fayda oranıyla gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Polimer karbonlu rezistif (potansiyometrik ve telsiz) prensible çalışan bu endüstriyel açı sensörleri sonsuz turludur, yani dayama yerleri yoktur, böylece kırılmalar olmaz, araya kaplin kullanmadan kolay montaj edilir. Milsiz, ortası deliktir.

GL60=6mm, GL100=10mm GL200=20mm , GL300=300mm GL400=400mm ve GL500=500mm modelleri mevcuttur. 
1 metrelik mevcut kablolu özel yapısı ile montaj ve kalibrasyon kolaylığı sağlar. 
Hassas rulman yatağı, polimer rezistif (telsiz) iletken film ve Platin / Gümüş kaplı yaylı kontakları sayesinde kolay bozulmaz, 
aşınmaz ve çok uzun ömürlüdürler. En çok tercih edilen GL60  modelinde 45º, 150º ( 5K Direnç ) veya 354º ( 10K Direnç ) derecelik ölçüm alanı vardır. Koruma sınıfı IP63’dür. 20 milyon tur mekanik ömrü ile çok uzun ömürlüdür. 

Çok kaliteli ve uzun ömürlü bu potansiyometrik sensörler %0,2 hassasiyette açı ve pozisyon ölçümünde kullanılır. Yüksek hızlar içinde uygundur. Çok değişik kullanım alanları vardır, Örnek olarak en çok kullanılan uygulama olan Tansiyon (dancer/balerin) ayarı  için Kumaş kontrol makinelerinde, Baskı makinelerinde, Ambalaj makinelerinde, Matbaa, Kağıt ve Film makinelerinde kullanılır.

Hollow Shaft Single Turn Potentiometer

Model PGL 60

Ø 31 mm

25 000 000 Cycles

Conductive plastic

  • Tam Delik (Hollow) şaftlı açısal ölçüm için potansiyometre

  • 6, 10, 20, 30, 40, 50 mm şaft çapı seçenekleri

  • 340°'a kadar Elektriksel ölçüm açısı

  • Kompakt dizayn ve çok uzun ömürlü

  • Yüksek linearite değeri: %0,25

  • Swiss Made // İsviçre'de, yüksek kalite standartlarıyla üretilmiştir

Çınardere mah . Atılgan Sk  No:20 B Blok 

Pendik/İstanbul

Tel. +90 216 706 4007   

info@wolfotomasyon.com

      Garanti Bankası     

  Şube:E-5 Pendik           

Hesap No:4366294649

IBAN No:TR09 0006 2000 4360 0006 2946 49

  • Facebook - Gri Çember
  • YouTube - Gri Çember