İtalyan çok uluslu şirket, endüstriyel proseslerin otomasyonu ve kontrolü için sensörler, sürücüler, sistemler ve bileşenler tasarlama ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır

Gefran, 40 yıllık deneyimi sayesinde sanayi üretim süreçlerinin algılanması, kontrol edilmesi ve işletilmesi için çözümlerin tasarlanması ve üretiminde küresel liderdir.

Firma, 14 Ülkede şubeye ve dünyada 80 üzeri distribütörden oluşan bir ağa sahiptir.

KALİTE VE TEKNOLOJİ

Gefran, 50 yılı aşkın bir süredir pozisyon sensörleri geliştirir ve üretir.

Bir milyon ötesinde kurulu transdüser ve ölçme süreçlerinin derinlemesine bilinmesi, yüksek performans ve mükemmel bir kalite/fiyat ilişkisi sağlar.

Gefran, kendi transdüserlerinin hassas elementini kendi bünyesinde üretir ve bundan dolayı, ölçümde güvenilirlik ve doğruluğu ve müşteri için özelleştirme esnekliğini garanti edebilme yetkinliğine sahiptir.

Gefran pozisyon transformatörleri iki farklı teknolojiye dayanır: yıllar içinde geliştirilen geniş bir esneklik yelpazesi garanti eden potansiyometrik ve temassız algılama sistemi sayesinde üstün performanslara sahip gelişmiş HYPERWAVE çözümünden yararlanmayı sağlayan manyetostriktif teknoloji.

Gefran pozisyon transdüserlerinin özellikleri:

- Mutlak pozisyon ölçümü: makine açıldığında transdüser, mekanik yeniden konumlanma işlemlerini

gerçekleştirmeden derhal gerçek pozisyonu bildirir.

- Ömür süresi: potansiyometrik transdüserler için 100 milyon manevrayı kapsayan bir ömür süresi öngörülürken, manyetostriktif transdüserlerde, transdüser ve onun pozisyon belirleyicisi arasında temas olmaması sayesinde, ömür süresi sınırsızdır.

-Çıkış sinyalinin yüksek çözünürlüğü: potansiyometrelerin sonsuzluğundan 0,5 m HYPERWAVE manyetostriktif transformatörlere kadar.

- Kolay kurma işlemleri ve piyasada mevcut en yaygın cihazlara ve PLC’lere basit bağlantı.

- İmleçlerin yönetimi aynı transformatör ile yer değiştirme hızını da temin etmek mümkündür, (WPA-A / WRA-A maksimum 2 imlece kadar analog, 2 imlece kadar CANopen'da MK4-C / IK4-C; maksimum 4 imlece kadar MK4-P / IK4-P Profibus).

- 10 mm ile 4.000 mm arasında uzunluk

HİZMETLER

Gefran firmasının nitelikli uzman takımı, müşteriye has uygulama için ideal ürünün seçimi ve cihazların kurulması ve yapılandırılmasını destekleme aşamasında müşteriye yardımcı olmak için hazırdır.

Gefran, Gefran ürün yelpazesinin teknik-ticari ayrıntılarına ilişkin farklı seviyeli ve talep üzerine özel ürün açısından

Çınardere mah . Atılgan Sk  No:20 B Blok 

Pendik/İstanbul

Tel. +90 216 706 4007   

info@wolfotomasyon.com

      Garanti Bankası     

  Şube:E-5 Pendik           

Hesap No:4366294649

IBAN No:TR09 0006 2000 4360 0006 2946 49

  • Facebook - Gri Çember
  • YouTube - Gri Çember